Jdi na obsah Jdi na menu
 


Esence

esence.jpg

 

Odpradávna byl život a vývoj člověka spojen s přírodou. Pochopením a přijetím zákonů přírody a být její součástí přinášelo člověku celistvost. Odklon od přírodní medicíny počátkem 20. století a vývoj chemie tuto prastarou moudrost na chvíli umlčel. Poznání ale zůstává a to, co je jednou uloženo v paměti lidstva, je znovuobjeveno a zažívá svou renesanci.

 
Vše je vibrace…Celý vesmír je tak propojen.
V každé rostlině, ale i kameni nebo zvířeti, v člověku, v jeho duši, v emoci, pocitu, myšlence, v barvě, v tónu  jsou vibrace. Někteří lidé zažívají na svém těle vibračně i přítomnost jiných „bytostí“ a mohou s nimi komunikovat. Energie květiny je třeba zachycená do nosiče vody v plném slunci a její vibrace se užíváním přenáší na člověka. Ta pak vhodně harmonizuje, pomáhá překonat člověku emočně náročné období a pomáhá v procesu léčení.
 
Esence jsou roztoky nebo oleje nejrůznějších vibrací.
V mé lékárnické praxi jsem znala hlavně silice/esence rostlin, spolupracovala s firmou Aromedica a  AOK Karl Hadek, učila se aromaterapii a její vliv na zdraví. Na UND Milana Calábka jsem zase poznala energii potravin. Postupně jsem rozšířila mé znalosti o kameny. Byla jsem fascinována rozsáhlostí tohoto minerálního světa, jeho strukturou a barevností, neopakovatelností. Po kamenech jsem začala vnímat vibrace energií a učila se je rozpoznávat, rozvzpomínat si. Moje meditační praxe přešla pomalu od Vipassany /budhistická meditace vnitřního zklidnění/ k meditaci „poznávací“. Učila jsem se vnímat energie prostorů, lidí, dějů, zvířat. Nemám dar „vidět“ neviděné, mám dar cítit. Uvěřila jsem.…
 
Pomalu jsem zařadila i toto jako mou nabídku vám v pomoci při hledání a znovuobnovení vaší harmonie a zdraví. Spíše než na tělesné rovině jsou esence pomocníky na rovině duševní a duchovní. Dnes nepochybuji o tom, že v lahvičce s esencí Krista je opravdu vibračně kvalita nepodmíněné lásky. Je rozdílnost ve vnímavosti každého jedince a proto je báječné, že v dnešní době je taková obrovská nabídka esencí.
Skláním se před sílou přírody, její moudrostí, nezměrností a nekonečností…Buďme její součástí a buďme s ní v uvědomění.
 
Esence které můžete u mě najít:
Díky firmě Esence pro váš život manželů Kaiserových z Olomouce jsou nám tu k dispozici ty nejkvalitnější esence z celého světa, z říše rostlinné, živočišné i jemnohmotné.
Buďto si vyberete esenci sami, podle vaší intuice, nebo vám esenci po konzultaci vašeho problému navrhnu sama. Ceny jsou stejné jako jsou uvedeny na stránkách. Nemám-li esenci přímo, objednání a dodání trvá většinou týden.
Postupně přidám na své stránky krátké charakteristiky esencí se kterými pracuji /čakrové, květinové, andělské, zvířecí/.
Odkaz na stránky o esencích:
http://www.e-esence.cz/